fbpx

Ücretsiz seminerler

Her hafta perşembe akşamı 21:00'da uzmanından sunduğumuz online seminerlerimize ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

En yakın seminerimiz:

EFT (Emotional Freedom Teknik” Nedir?

Seminere kalan zaman:

Days
Hours
Minutes
Seconds
Seminerimiz tam 21:00’de başlayacaktır. En fazla bir saat içinde semineri tamamlamayı planlıyoruz. Her hafta perşembe günü farklı konularda seminerlerimiz devam ediyor.  

Seminere nasıl girebilirsiniz?

Seminerlerimizi “Zoom Cloud Meetings” Uygulaması aracılığıyla yapıyoruz. Bu uygulamada dilerseniz video konferans yöntemi ile görüntülü ve sesli sınıfa katılabileceğiniz gibi sesinizi ve görüntünüzü kapatıp sadece dinleme şansına da sahipsiniz. Eğitmenimize soru sormak istediğinizde uygulama üzerinden yazarak ya da mikrofonunuzu açarak sesli olarak sorularınızı sorabilirsiniz. Konuşmadığınız zaman mikrofonunuzu kapalı tutmanızı önemle rica ederiz. Zoom uygulamasını Appstore’dan  Google Play’den telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınızdan da zoom.us sitesine girerek aynı işlemi yapabilirsiniz. Seminere kolayca girebilmek için, sizin için hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz.   Seminerimizin ID’si: 850 500 2000 Seminer salonumuz seminerden 10 dakika önce açılır. Arzu ettiğiniz dostlarınızı da bu seminere davet edebilirsiniz

Her hafta perşembe 21:00’da !

Seminerlerimiz hem gelişmiş eğitim teknolojimizi test etmeniz, hem de eğitmenlerimize canlı sorular sormanız için olanak sağlamaktadır.

Seminer Konuları:

Seminer konularını, güncel ve popüler konulardan seçiyoruz. Seminerlerde izlemek istediğiniz konuları, yorum olarak yazabilirsiniz.  

Tüm Seminerlerimiz

Seminerleri görmek için tıklayınız.

4 yorum var "Ücretsiz seminerler"

  1. İkna teknikleri, iletişim,

  2. NLP ile hedef yönetimi seminerini bir kez daha yapma şansınız olur mu? kaçırmışım ben onu. gerçekten çok faydalı olurdu

  3. Seminerlere kayıt olamiyorum.
    Yardımci olurmusunuz..

  4. Sağlıkla ilgili seminerler lütfenn

Yorum yap

top
Bütün hakları saklıdır.
X