fbpx

Eğitim Başlama Tarihi 31 Ocak 2020

Saat 21:00-22:30 arası (Peş peşe 4 gün)

Bu eğitime özel, “Bedenlerin Neşesi” Eğitimi hediye edilmiştir. İki eğitim birlikte yapılacak ve iki sertifika gönderilecektir. 

Bioenerji Uzmanlığı Eğitimi Nedir?

Bio-enerji evrensel yaşam enerjisidir. Bio-enerji vücutta meydana gelen bütün bedensel ruhsal ve psikosomatik rahatsızlıklarda etkili bir yöntem olup, Bütün enerji sistemlerinden en yüksek frekansa sahip tek enerjidir. Bu mucizevi eğitim ile şifacı olabilir kendinize sevdiklerinize çalışmalar yapabilir. Profesyonel şifacılığa adım atmış olabilirsiniz.

Evinizin konforunda bulunduğunuz yerden belirlenen saatlerde keyif alacağınız ve gerçek boyutlara adım atacağınız enerjiler ve mucizelerine şahitlik edeceğiniz

Bio-enerji uygulayıcısı eğitim programıdır.

Bio-enerji (Yaşam Enerjisi) İnsan bedeninde ruhunda ve zihninde inanılmaz bir dönüşüm sağlamaktadır. Bunun yanısıra hayvana, bitkiye, eşyaya aklınıza gelebilen her şeye bio-enerji uygulanabilir Bio-enerji ;Tıbbi bir yaklaşım değildir, tanı koymaz ilaç vermez, hastalıkların tamamında kişi, tıbbi tedavisini asla sekteye uğratmamalıdır, Bioenerji İnsan bedeninde Balans ayarının dengenin sağlanması ile Hemostatik (iç dengenin)sağlanması ve kişilerin daha hızlı iyileşmesine etkili tamamlayıcı enerji tıbbının uygulanmasıdır.. Kişiler üzerinde mucizevi etkilerini ilk uygulama da gözle görebilirsiniz. Stres, korku , kaygı vb durumlar bio-enerji ile arındırıldığında ortada bedeni hasta edebilecek bir etken kalmayacaktır. Hastalıkların %80 nedeni psikosomatik olup, hastalık nedeni ortadan kaldırıldığında kişi mucizevi bir şekilde iyileşir, bağışıklık sistemi çok daha güçlü çalışır, Özellikle Ağrıların neredeyse tamamında etkilidir.

Asla tıbbın yerine geçmemekle birlikte, Bio-enerji en yaygın kullanılan Tamamlayıcı enerji tıbbı tekniğidir. Bio-enerji günümüzde yaygın olarak akut ve kronik tüm rahatsızlıklarda kullanılır, Bizlerin sizler için sunmuş olduğu Bio-enerji mucize eğitim programı sizin için hazırlanmış sade, basit ve en etkili olanıdır. Bio-enerji eğitimleriniz devam ederken kendinize çevrenize ve uzağa Bio-enerji uygulayabileceksiniz..

Günümüzde bir çok şifa sistemi olmasına rağmen , Bioenerji en çok talep gören enerji çeşididir. Diğer enerji şifa sistemlerinde, kişinin yaşam sürecinde tekamülündeki sınavlardan arınması gerekebilirken bioenerji içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Pozitif kolay çabasız yaşam akışı sağlar. Sizlerde çevrenize katkı olmayı seçebilir ya da profesyonel olarak Bioenerjist – bio-enerji uygulayıcısı olabilirsiniz.

Eğitimlerimizde etkin ,nitelikli, etik uygulamalar yapabilen Bioenerjinin sırlarına vakıf olan kursiyerler hedeflerimiz arasındadır.

Ders notları eğitim öncesi mail ile gönderilecektir.

Bioenerji Mucize Uygulayıcı Eğitim İçeriği:

Bioenerji Nedir?
Bioenerji ve kişiler üzerindeki mucizevi etkileri nelerdir?
Bioenerjinin etkili olduğu bedensel ruhsal ve zihinsel hastalıklar nelerdir?
Aura(Biomanyetik alan) Nedir?
Aura temizliği nasıl yapılır?
Çakra(Letaif) Nedir?
Temel Çakra Eğitimi
Çakraların Renkleri ve duygularla analizi nelerdir?
Katılımcıların bedensel ruhsal ve zihinsel arındırılması (Kursiyerlerin şifa kanallığı öncesinde yüksek frekansda arındırılması ve temizlenmesi şifa kanallığına hazırlığı)
Bioenerji Mucize Eğitimin de şifa enerjilerini ücretsiz olarak sadece bu eğitimde deneyimleyebilirsiniz…
Diyafram nefesi önemi ve Tek spiritüel teknik
Çakra ların blokajlarından arındırma ve dengelenmesi
Bioenerji kanalına inisiye olmak (uyumlanmak)
Bioenerjinin ellerde preslenmesi ve aktivasyonu
Bioenerji nasıl uygulanmalıdır teknikleri nelerdir?
Kendine ve uzağa bioenerji uygulaması nasıl uygulanır?
Bioenerji ile Negatif bağların kesilmesi ve korunma
Bioenerjinin Bolluğa, berekete, ilişkilere, korkulara, duygu ve hislere uygulanması çakralarla ilişkisi ve blokajların deşarj edilmesi

Bioenerji Uygulayıcı Eğitimine Kimler Katılabilir?

Tıp Doktorları,
Sağlık Görevlileri,
Fizik Tedavi Uzmanları,
Psikologlar,
Hipnoterapistler,
Psikolojik Danışmanlar,
Yaşam Koçları,
Reiki Uygulayıcıları,
Güzellik Uzmanları,
Diyetisyenler,
Şifacı olmak isteyenler,
Kendisine ve Çevresine enerji aktarmak isteyenler ve bioenerjiye ilgi duyan herkes.

 

Ders Konuları

Kurs Müfredatı Bulunamadı

Eğitim Değerlendirmeleri

N.A

değerlendirme
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu Eğitimde yorum bulunamadı

Bütün hakları saklıdır.
X